| Тауар | AL4-20 |
| Сыйымдылығы | 20л/20кг |
| Таза салмақ | 24 кг |
| Ұшу салмағы | 55 кг |
| Саптама: | 2 центрифугалық форсункалар |
| Бүрку ені | 7-9 м |
| Бүрку тиімділігі | 9-12 гектар/сағ |
| Бүрку ағыны | 3,5-4 л/мин |
| Ұшу уақыты | 10 мин |
| Бүрку жылдамдығы | 0-10 м/с |
| Батарея | 14S 22000 мАч ақылды батарея |
| Зарядтағыш | 3000 Вт 60 А ақылды зарядтағыш |
| Желге төзімділік | 10 м/с |
| Ұшу биіктігі | 0-60 м |
| Ұшу радиусы | 0-1500 м |
| Спред өлшемі | 2400*2460*630 мм (±10 мм) |
| Бүктелген өлшем | 955*640*630 мм (±10 мм) |
Толығырақ ақпарат алу үшін хабарлама қалдырыңыз немесе оң жақтағы whatsapp түймесін басу арқылы бізбен хабарласыңыз.
Біз сізге мүмкіндігінше тезірек жауап береміз. Рақмет!