1. Икемді және қарапайым.
Бүріккіш дрон қуатты ультра төмен ұшу мүмкіндігін, икемді және қарапайым ұшу кезінде бүрку технологиясын және жоғары қауіпсіздік факторын ұсынады. Бүрку технологиясы ультра төмен биіктікте бүркуді қолданады, бұл бүріккіш емес жерлерде тұман тамшыларының ағып кетуін азайтады. Пестицидтерді бүркудің айтарлықтай өсуіне байланысты дронмен пестицидтерді бүрку соңғы жылдары ең жылдам дамып келе жатқан технологиялық салаға айналды.
2. Үнемді және қауіпсіз.
Дрондарды бүрку арқылы пайдалану бүрку қызметкерлеріне пестицидтерді шашырататын ортадан алыс қашықтықта қолдануға мүмкіндік береді, осылайша улану және ыстық өту қаупін болдырмайды. Сонымен қатар, дрон өте аз көлемді қолдану технологиясының бөлігі болып табылатын арнайы препаратты пайдаланады, ол бір мульге небәрі 300-500 мл (суды қоса алғанда), бұл пестицидтерді пайдалану деңгейін 30%-дан астамға арттырып, су мен дәрі-дәрмектерді үнемдеуге және экологиялық таза болуға мүмкіндік береді.
3. Тиімді және үйлесімді.
Бүріккіш дронның бүрку тиімділігі жоғары. Бүрку алаңы минутына 1-ден 2 акрға дейін, ал бүрку алаңы тәулігіне 200-ден 300 акрға дейін, бұл 20-дан 80-ге дейінгі дананың жұмыс өнімділігіне ұқсас. Сонымен қатар, бүркуге арналған қатар биіктігі 0,5-2 метр аралығында болуы мүмкін. Төмен қарай спиральды қанат тудыратын үлкен ауа ағыны сұйық дәріні тікелей дақыл жапырақтарының алдыңғы және артқы жағына және сабақтың түбіне бағыттайды, нәтижесінде жоғары және төмен күшті ену, аз ығысу және ұсақ тұман тамшылары пайда болады. Біркелкі бүркіңіз.
| Модель | AL6-30 |
| Пестицидтерге арналған бак | 30 л |
| Құрылым | Бүктелетін қолшатыр |
| Таза салмақ | 24,5 кг |
| Ұшу салмағы | 70 кг |
| Батарея сыйымдылығы | 14s 28000 мАч |
| Бүрку жылдамдығы | 0-10 м/с |
| Бүрку ені | 8-10 м |
| Саптама № | 8 дана |
| Бүрку ағыны | 3,5-4 л/мин |
| Бүрку тиімділігі | 12-15 гектар/сағ |
| Желге төзімділік | 10 м/с |
| Дронның таралу өлшемі | 2865*2645*750 мм |
| Бүктелген өлшемдегі дрон | 1435*940*750 мм |
Aolan бүріккіш дрон компаниясы OEM/ODM қызметтерін ұсынады. Біз ауыл шаруашылығына арналған бүріккіш дрондарды көтерме сатушымыз, бүкіл әлем бойынша дистрибьюторлар мен агенттерді іздейміз.

Қолмен режим:
Қашықтан басқару пульті арқылы қолмен басқарыңыз Кіріктірілген қашықтан басқару пульті. Bluetooth және USB қосылымын қолдайды Жер станциясы, кескінді беру.
Автоматты режим:
Қолданбамен автономды ұшу
Бірнеше тілді қолдау: ағылшын, испан, орыс, португал және т.б.
Ұшу бағыттарын жоспарлау
Күндіз де, түнде де бүрку жұмыстарын қолдау.
HD камерасы және LED түнгі шамдары бар FPV орнатылды.
- 120 градус кең көру бұрышы, ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
- Түнгі көру қабілетін екі есеге арттырды, түнде бүрку үшін көбірек мүмкіндіктер жасайды.
Атауы осында.
Жартылай автоматты ПЭТ бөтелкесін үрлеу машинасы Бөтелке жасау машинасы Бөтелке қалыптау машинасы ПЭТ бөтелкесін жасау машинасы барлық пішіндегі ПЭТ пластикалық контейнерлер мен бөтелкелерді шығаруға жарамды.
Атауы осында.
Жартылай автоматты ПЭТ бөтелкесін үрлеу машинасы Бөтелке жасау машинасы Бөтелке қалыптау машинасы ПЭТ бөтелкесін жасау машинасы барлық пішіндегі ПЭТ пластикалық контейнерлер мен бөтелкелерді шығаруға жарамды.
Жер бедерін бақылайтын радары бар бүріккіш дрон нақты уақыт режиміндегі жер бедерін анықтап, ұшу биіктігін автоматты түрде реттей алады. Әртүрлі жер бедеріне төтеп беріңіз.
Кедергілерді айналып өтуге арналған радар жүйесі шаң мен жарықтың кедергілеріне қарамастан, барлық ортадағы кедергілерді және айналаны анықтайды. Бүрку кезінде ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін кедергілерді автоматты түрде айналып өту және ұшу функцияларын реттеу.