(1) Қозғалтқыш дегеніміз электр энергиясын механикалық энергияға айналдыратын және статордан, ротордан, темір өзектен, магнитті болаттан және басқа да компоненттерден тұратын құрылғы. Негізінен, ҰҰА қозғалтқышы - бұл пропеллерді айналдыру арқылы төмен қарай итеру күшін тудыратын щеткасыз қозғалтқыш.
(2) ESC электрондық реттегішті білдіреді, оның негізгі міндеті ұшуды басқару тақтасынан басқару сигналын қозғалтқыштың жылдамдығын басқару үшін оның тогының шамасына түрлендіру болып табылады.
(3) Пропеллер – қозғалтқыштың айналу энергиясын тарту немесе көтеру күшіне беретін құрылғы.
(4) Дронның батареясы көбінесе жоғары жылдамдықты литий полимерлі батарея болып табылады, ол жоғары энергия тығыздығымен, жеңіл салмағымен және жоғары ток кедергісімен ерекшеленеді.
| Модель | AL4-22 |
| Пестицидтерге арналған бак | 22 л |
| Құрылым | Бүктелетін қолшатыр |
| Таза салмақ | 19,5 кг |
| Ұшу салмағы | 55 кг |
| Батарея сыйымдылығы | 14S 22000 мАч*1 дана |
| Бүрку жылдамдығы | 0-10 м/с |
| Бүрку ені | 7-9 м |
| Саптама № | 8 дана |
| Бүрку ағыны | 3,5-4 л/мин |
| Бүрку тиімділігі | 9-12 гектар/сағ |
| Желге төзімділік | 10 м/с |
| Дронның таралу өлшемі | 2025*1970*690 мм |
| Бүктелген өлшемдегі дрон | 860*730*690 мм |
Aolan бүріккіш дрон компаниясы OEM/ODM қызметтерін ұсынады. Біз ауыл шаруашылығына арналған бүріккіш дрондарды көтерме сатушымыз, бүкіл әлем бойынша дистрибьюторлар мен агенттерді іздейміз.

Қолмен режим:
Қашықтан басқару пульті арқылы қолмен басқарыңыз Кіріктірілген қашықтан басқару пульті. Bluetooth және USB қосылымын қолдайды Жер станциясы, кескінді беру.
Автоматты режим:
Қолданбамен автономды ұшу
Бірнеше тілді қолдау: ағылшын, испан, орыс, португал және т.б.
Ұшу бағыттарын жоспарлау
Күндіз де, түнде де бүрку жұмыстарын қолдау.
HD камерасы және LED түнгі шамдары бар FPV орнатылды.
- 120 градус кең көру бұрышы, ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
- Түнгі көру қабілетін екі есеге арттырды, түнде бүрку үшін көбірек мүмкіндіктер жасайды.
Атауы осында.
Жартылай автоматты ПЭТ бөтелкесін үрлеу машинасы Бөтелке жасау машинасы Бөтелке қалыптау машинасы ПЭТ бөтелкесін жасау машинасы барлық пішіндегі ПЭТ пластикалық контейнерлер мен бөтелкелерді шығаруға жарамды.
Атауы осында.
Жартылай автоматты ПЭТ бөтелкесін үрлеу машинасы Бөтелке жасау машинасы Бөтелке қалыптау машинасы ПЭТ бөтелкесін жасау машинасы барлық пішіндегі ПЭТ пластикалық контейнерлер мен бөтелкелерді шығаруға жарамды.
Жер бедерін бақылайтын радары бар бүріккіш дрон нақты уақыт режиміндегі жер бедерін анықтап, ұшу биіктігін автоматты түрде реттей алады. Әртүрлі жер бедеріне төтеп беріңіз.
Кедергілерді айналып өтуге арналған радар жүйесі шаң мен жарықтың кедергілеріне қарамастан, барлық ортадағы кедергілерді және айналаны анықтайды. Бүрку кезінде ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін кедергілерді автоматты түрде айналып өту және ұшу функцияларын реттеу.