1. Қоршаған ортаға зиянсыз және қауіпсіз тыңайтқыштар оң нәтиже береді
Бүріккіштер өсімдіктерді қорғау жүйесін қашықтан басқарады, осылайша пайдаланушылар дәрі-дәрмектердің әсеріне оңай ұшырамайды, улану мен аптап ыстықтың алдын алады. Қоршаған ортаға ешқандай қауіп төнбейді және пестицид сұйықтығы алдын ала белгіленген биіктікте шашырата алады.
Дронның роторы тудыратын үлкен ауа ағыны барлық дақылдар деңгейіндегі сұйық дәріні бірден тұншықтырады. Ауа ағыны арқылы инсектицидтер дақылдардың тамырлары мен жапырақтарына терең еніп, зиянкестердің шығуына жол бермейді. Бұл әдіс қоршаған ортаға зиянсыз.
2. Суды үнемдеу және біркелкі бүрку
Жоғары тиімділікпен ұшақ минутына 1-2 акр жерге бүріккіш шаша алады және күн сайын 300-600 акр жерді (6-8 сағат ішінде есептегенде) қамти алады, бұл 30-100 қызметкердің өнімділігіне тең және жұмыс күшін босатады. Тамаша бүрку әсерімен дрон химиялық заттарды дақылдарға 1,5-3 метрге жақын жерде бүркіп шаша алады. Ауа ағынының жоғары және төмен енуі жоғары, бұл дрейфті азайтады және ұсақ және біртекті тұман тамшыларын азайтады, бұл пайдалануды 30%-дан астамға арттырады.
3. Қарапайым техникалық қызмет көрсету және дәрі-дәрмекті ауыстырудың қарапайымдылығы
Дронды үйрену және басқару оңай. Дрон даладағы кішкентай жазық жерге тігінен ұшып, қонуы мүмкін, ал басқару икемді және ыңғайлы.
| Модель | AL4-22 |
| Пестицидтерге арналған бак | 22 л |
| Құрылым | Бүктелетін қолшатыр |
| Таза салмақ | 19,5 кг |
| Ұшу салмағы | 55 кг |
| Батарея сыйымдылығы | 14s 22000 мАч*1 дана |
| Бүрку жылдамдығы | 0-10 м/с |
| Бүрку ені | 7-9 м |
| Саптама № | 8 дана |
| Бүрку ағыны | 3,5-4 л/мин |
| Бүрку тиімділігі | 9-12 гектар/сағ |
| Желге төзімділік | 10 м/с |
| Дронның таралу өлшемі | 2025*1970*690 мм |
| Бүктелген өлшемдегі дрон | 860*730*690 мм |
Aolan дрон бүріккіш компаниясы OEM/ODM қызметтерін ұсынады. Біз ауыл шаруашылығына арналған дрон бүріккіштерінің көтерме сатушысымыз, бүкіл әлем бойынша дистрибьюторлар мен агенттерді іздейміз.

Қолмен режим:
Қашықтан басқару пульті арқылы қолмен басқарыңыз Кіріктірілген қашықтан басқару пульті. Bluetooth және USB қосылымын қолдайды Жер станциясы, кескінді беру.
Автоматты режим:
Қолданбамен автономды ұшу
Бірнеше тілді қолдау: ағылшын, испан, орыс, португал және т.б.
Ұшу бағыттарын жоспарлау
Күндіз де, түнде де бүрку жұмыстарын қолдау.
HD камерасы және LED түнгі шамдары бар FPV орнатылды.
- 120 градус кең көру бұрышы, ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
- Түнгі көру қабілетін екі есеге арттырды, түнде бүрку үшін көбірек мүмкіндіктер жасайды.
Атауы осында.
Жартылай автоматты ПЭТ бөтелкесін үрлеу машинасы Бөтелке жасау машинасы Бөтелке қалыптау машинасы ПЭТ бөтелкесін жасау машинасы барлық пішіндегі ПЭТ пластикалық контейнерлер мен бөтелкелерді шығаруға жарамды.
Атауы осында.
Жартылай автоматты ПЭТ бөтелкесін үрлеу машинасы Бөтелке жасау машинасы Бөтелке қалыптау машинасы ПЭТ бөтелкесін жасау машинасы барлық пішіндегі ПЭТ пластикалық контейнерлер мен бөтелкелерді шығаруға жарамды.
Жер бедерін бақылайтын радары бар бүріккіш дрон нақты уақыт режиміндегі жер бедерін анықтап, ұшу биіктігін автоматты түрде реттей алады. Әртүрлі жер бедеріне төтеп беріңіз.
Кедергілерді айналып өтуге арналған радар жүйесі шаң мен жарықтың кедергілеріне қарамастан, барлық ортадағы кедергілерді және айналаны анықтайды. Бүрку кезінде ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін кедергілерді автоматты түрде айналып өту және ұшу функцияларын реттеу.